Biežāk uzdotie jautājumi


Ko nozīmē nano? 

Nanometrs ir mērvienība.1nm (nanometers) ir viena miljardā daļa no metra. Nosaukums cēlies no grieķu vārda "nanos", kas nozīmē punduris. 

Vai piedāvātais šķidrais stikls satur potenciāli kaitīgas nano daļiņas? 

Nē. Piedāvātais šķidrais stikls ir atzīts par tādu, kas nesatur šādas daļiņas. Tehnoloģijas balstīta uz molekulāro SiO², kas tiek radīts, pielāgojot SolGel procesu. 

Kādēļ pārklājumu nevar redzēt? 

Plānākais pārklājums ir aptuveni 100nm biezs. Tas nozīmē, ka tas ir aptuveni 500 reižu plānāks kā cilvēka mats; Jums ir jāizmanto elektronu mikroskops, lai redzētu pārklājumu. 

Ko tieši satur produkts? 

Produkts satur tīru, daļiņu nesaturošu SiO² (silīcija dioksīds), kas nozīmē, ka tas satur "tīru stiklu". Stikls ir molekulārā formā un tiek turēts šķidrumā; tas nekļūst par stiklu, kamēr tam neļauj nožūt. 

Kā darbojas produkts nano pārklājums un kādi ir ieguvumi?

Šķidrā stikla pārklājums ir ļoti izturīgs, elastīgs, elpojošs un īpaši fobisks pārklājums (atgrūž eļļu, ūdeni, sausus netīrumus). Sausie netīrumi nepielīp pie apstrādātas virsmas, un šķidrumi, piemēram, vīns, kafija nevar iekļūt pārklājumā, jo katrs šķiedras pavediens ir aizsargāts ar nano mēroga stikla slāni. Būtiski, ka gandrīz apstrādātās virsmas var tīrīt tikai ar ūdeni. Tas nozīmē, ka nav nepieciešamas videi kaitīgas ķimikālijas, ko satur spēcīgi tīrīšanas līdzekļi. 

Kad virsma ir pietiekami pārklāta?

Pēc pārklājuma uzklāšanas uz virsmas, pārliecinieties, ka visa virsma ir pārklāta, apstrādājot visu laukumu. Strādājiet ātri un metodiski. Pārmērīga uzklāšana rada redzamu nogulsnējumu, ko var nopulēt. 

Cik ilgu laiku saglabājas aizsardzība?

Katra vide ir atsķirīga, dažas dzīvojamās telpas tiek intensīvi izmantotas, savukārt citas saskaras ar mazāku "nolietojumu". Visi pārklājumi ir ļoti izturīgi un noturība var ilgt no dažiem mēnešiem līdz pat gadiem. Mēs sagaidām, ka cieto virsmu pārklājumi mājsaimniecības vidē kalpos vismaz 6 mēnešus. 

Pērlīšu efekts ir pazudis vai kļuvis vājāks-kāpēc?

Vai nu pārklājums ir nodilis pēc ilgstošas lietošanas, vai arī virsma ir jānotīra. Tīrīšana ar Biosativa vai spirtu arī atjaunos pārklājumu. 

Vai efekts var tikt atjaunots?

Atkārtota uzklāšana tāda pati kā pirmreizēja; pārliecinieties, ka virsma ir pilnībā tīra, sausa un atkārtoti uzklājiet pārklājumu. 

Vai LiquiGlas® pārklājumi ir  “pārtikai droši”?

 Visus CCM pārklājumus ir testējušas neatkarīgas aģentūras un tie ir atzīti "pārtikai nekaitīgi". 

Vai LiquiGlas® pārklājumi ir karstumizturīgi? 

Šķidrais stikls ir stabili noturīgs temperatūras robežās -25°C to +300°C. 

Vai LiquiGlas® var uzklāt uz jebkuras virsmas? 

Šķidrais stikls ar kvantu spēku sasaistās ar lielāko daļu virsmu. Pārklājumus nevar uzklāt uz eļļainiem kokiem, hibrīdakmeņu maisījumiem, vai nelīpošām virsmām. Šajā izstrādājumā nav sveķu, līmju, vai citu ķīmisku vielu.

Vai LiquiGlas® produkti ir dabai draudzīgi? 

Mūsu tehnoloģijai ir liela nozīme cīņā par mūsu planētas aizsardzību. SiO² tehnoloģija ir ieguvusi vairākas balvas no vadošajām vides aģentūrām. Jāatcerās, ka lielāko daļu virsmu pēc pārklāšanas var notīrīt tikai ar ūdeni.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.